Na regijskem tekmovanju v Vizorah na stopničkah trije domači skakalci (foto)

V sredo popoldne je v Vizorah pri Novi Cerkvi potekalo regijsko tekmovanje v smučarskih skokih za Štajersko-Koroško regijo.

Mladi skakalci domačega društva SD Vizore so osvojili dve drugi in eno tretje mesto.

Na državnem prvenstvu v Mislinji je med mladinci do 16 let član SD Vizore Timon Brglez  osvojil naslov državnega prvaka v nordijski kombinaciji. 👏

Na animacijskem delu tekmovanja so se, na manjši skakalnici, pomerili najmlajši skakalci in skakalke ter za posamezne faze skoka prejeli zlato, srebrno ali bronasto nalepko na diplomi.
Nato so se v kategorijah do 11,12 in 13 let, na skakalnicah K25 in K35 pomerili mlajši kadeti in mlajše kadetinje.

Domači skakalec Maks Turnšek je v konkurenci do 13 let dosegel 2. mesto, za članom SŠK Velenje, Jernejem Matejem. V leto mlajši kategoriji je bil prav tako drugi Lovro Pukl, medtem ko je bil Ožbej Stregar v kategoriji mlajših kadetov do 11 let tretji.

Maks Turnšek na drugo najvišji stopnički (vir foto: FB SD Vizore)

Vir foto: FB profil ŠD Vizore