Celjani iz rok izpustili prvo “alpsko” zmago

Celjski hokejisti drugo sezono zapored sodelujejo v Alpskih hokejski ligi in tudi tokrat na začetku ne uspejo uloviti naklonjenost boginje zmage.

Na gostovanju v Zell am Seeju so osvojili točko, čeprav so vodili skozi vso tekmo.

Edini gol v prvi tretjini je dosegel Maks Bukovec, Celjani pa so v 27. minuti z edinim zadetkom v drugi tretjini – uspešen je bil Miha Logar vodili z 0:2. Domači so v 45. minuti znižali, a so gostje že v 48. preko Bogdana Panašenka znova povedli z dvema goloma prednosti. Avstrijci so celjsko mrežo zatresli v 55. minuti, do izenačenja pa prišli minuto pred koncem. Po podaljšku, ki je minil brez golov, so bili domači uspešnejši v izvajanju dodatnih strelov.

Povezava k videoutrinkom tekme

Celjani so med 13 ekipami z eno točko trenutno na samem repu razpredelnice.

Danes je na sporedu domača tekma z ekipo Adler Stadtwerke Kitzbühel, in sicer za začetkom ob 18. uri.

V finalu področnega prvenstva v rokometu zmagale dijakinje Srednje zdravstvene in kozmetične šole Celje