Celjske gimnastičarke s šestimi odličji na tekmovanju v Rušah

Za celjskimi gimnastičarkami je prva tekma v jesenskem tekmovalnem obdobju. Tokrat so v Rušah nastopile na tekmovanju Pokal Ruš 2024 in dosegle zavidljive rezultate.

Članice Gimnastične šole Celje so na tekmovanju skupaj osvojile šest medalj. V 7. stopnji je tekmovala Neža Rojc in osvojila 1. mesto.  Posamično je v kategoriji 3. stopnja nad 10 let nastopila Kaja Felicijan in dosegla 2. mesto. Odlično so se odrezala tudi dekleta 3. stopnje, ki so ekipno osvojila 3. mesto. Posamično je 3. mesto osvojila tudi Miša Cigale, Kaja Trajkovski pa je bila druga. V zadnjem turnusu so tekmovala dekleta 4. stopnje in dosegla najvišjo uvrstitev.

Na tekmovanju so nastopile tudi druge članice celjske šole. V kategoriji 1. stopnja do 8 let je najboljši rezultat dosegla Zara Brežan Hodžić, ki je osvojila 8. mesto, V kategoriji 2. stopnja do 9 let pa je najboljši rezultat dosegla Sofija Đukić, ki je osvojila 6. mesto. V tretjem in četrtem turnusu so se preizkusile tudi najmlajše tekmovalke 1. in 2. stopnje.

Vir foto: FB/Gimnastična Šola Celje