V gasilski orientaciji celjske gasilske regije na stopničkah ekipe PGD Škofja vas, PGD Prožinska vas, PGD Lokrovec-Dobrova in PGD Teharje

Predprejšnjo nedeljo so v Štorah gostili regijsko tekmovanje v gasilski orientaciji, ki so ga organizirali člani Prostovoljnega gasilskega društva Štore v sodelovanju z Gasilska zvezo Celje in celjsko gasilsko regijo.

Skupaj je v kategorijah pionirk, pionirjev, mladink, mladincev, pripravnic in pripravnikov nastopilo 77 trojk.

Naj pionirke v gasilski orientaciji; foto: Lucija Šantej

V kategoriji pionirk je 1. mesto osvojila trojka iz PGD Zbelovo, 2. PGD Planina pri Sevnici in 3. PGD Škofja vas.

V kategoriji pionirjev je 1. mesto osvojila trojka iz PGD Šmarje Pri Jelšah, 2. PGD Kristan Vrh in 3. PGD Loče.

Naj mladinke v gasilski orientaciji; foto: Lucija Šantej

V kategoriji mladink so 1. mesto osvojile mladinke iz PGD Loka Pri Žusmu, 2. PGD Prožinska vas in 3. PGD Kristan Vrh.

V kategoriji mladincev so 1. mesto osvojili mladinci iz PGD Dobrina, 2. PGD Vrh nad Laškim in 3. PGD Loka Pri Žusmu.

Naj pripravnice v gasilski orientaciji; foto: Lucija Šantej

V kategoriji pripravnic so 1. mesto osvojile pripravnice iz PGD Lesično Pilštanj Zagorje, 2.  PGD Lokrovec-Dobrova in 3. PGD Rečica.

V kategoriji pripravnikov so 1. mesto osvojili pripravniki iz PGD Pristava pri Mestinju, 2. PGD Rečica in 3. PGD Teharje.

Naj pripravniki v gasilski orientaciji; foto: Lucija Šantej

Najboljše ekipe so se uvrstile na državno tekmovanje.