Celjani tudi v AHL z zmago v gosteh

Celjski hokejisti so dobrim predstavam v zadnjih dneh dodali še gostujočo zmago v Val Gardeni. To jim je uspelo po podaljšku.

Mark Sojer je Celjane v dvorani Wolkenstein pred 437 gledalci v vodstvo popeljal v 6. minuti. Gostitelji so izenačili v 11. minuti, 1:1 pa je bil tudi izid prve tretjine. Gostje so ponovno povedli v 24. minuti, ko je bil uspešen Jure Sotlar. Domači so v 49. minuti izenačili, ekipi pa sta odigrali tudi podaljšek. 15 sekund pred iztekom časa je zmagoviti gol prispeval Mikus Mintautiškis

Gherdeina valgardena.it : RST-Pellet Celje 2:3 (1:1, 0:1, 1:0)

Lestvica:

V četrtek, 17. oktobra, je na vrsti domača tekma z ekipo Wipptal Broncos Weihenstephan. Začela se bo ob 19. uri.

Na celjskem drsališču so zadnji konec tedna opravili tudi s turnirjem ekip do 10 let: